Autor:

Admin

Utworzono:

19.12.2018

To nie było najlepsze spotkanie w naszym wykonaniu. Już po 6 minutach przegrywaliśmy 0:4 i kolejne minuty to była walka z wiatrakami. Co prawda jeszcze w pierwszej połowie dwukrotnie udało nam się pokonać bramkarza przyjezdnych za sprawą Bawoła oraz Nowaka, ale do szatni schodziliśmy przegrywając 2:6. Druga odsłona meczu to delikatna poprawa gry Bongistów, którzy stworzyli sobie wiele okazji pod bramką rywala, ale wykorzystali tylko dwie. Skutecznymi uderzeniami popisali się Suchodolski oraz ponownie Bawoł. Goście także dwukrotnie pokonali Sowadę i mecz ostatecznie przegrywamy 4:8, z jednym z głównych kandydatów do awansu w tym sezonie. Przed meczem odbyła się bardzo miła uroczystość, podczas której nasz kapitan Piotr Szmilewski odebrał z rąk Pani v-ce Starosty Sabiny Gorzkulli oraz Burmistrza Andrzeja Kasiury, zdobyty kilka dni wcześniej Puchar Polski na szczeblu Wojewódzkim.