Autor:

Admin

Utworzono:

28.12.2018

Ostatni mecz w tym roku rozegraliśmy wczoraj u siebie z GTW Gliwice. Nasz przeciwnik do tej pory nie zdobył żadnego punktu i przed spotkaniem łatwo można było wskazać faworyta. Pierwsza połowa to popis strzelecki Bongistów. Udało nam się pokonać aż 9 krotnie bramkarza z Gliwic. Łupem strzeleckim podzielili się Bawoł, autor hat tricka, dwukrotnie Sowiński, Mutke, Nowak, Pindral oraz Sobota. Goście tylko raz potrafili pokonać Szmilewskiego i wynik po pierwszych 20 minutach brzmiał 9:1. Druga połowa była zdecydowanie bardziej wyrównana i zakończyła się wynikiem remisowym 2:2 co ostatecznie zapewniło nam zwycięstwo 11:3. Tym samym pierwszą rundę na 100% zakończymy na 5 miejscu w ligowej tabeli. Już teraz zapraszamy wszystkich fanów na naszą halę w piątek 4 stycznia, gdzie o godzinie 20:00 zmierzymy się z Berlandem Komprachcice w ramach 1/32 Pucharu Polski. Do siego roku:)